Orientácia v mape stránky spoločnosti LED produktOrientácia v mape stránky spoločnosti LED produkt

LED produkt je spoločnosť, ktorej obchodná činnosť je zameraná hlavne na predaj rôznych druhov LED produktov a doplnkov k nim. V ich ponuke teda môžete nájsť široké portfólio rozličných LED svetelných produktov od LED žiaroviek až po LED pásy. Pokiaľ máte záujem o nejaký z množstva týchto produktov určite nahliadnite do katalógu ich ponuky. Pre lepšiu orientáciu medzi ponukou produktov sa môžete pozrieť na mapu stránky https://www.ledprodukt.sk/mapa-stranky, ktorá vám poskytne užitočnú orientáciu. Mapa je veľmi jednoducho a prehľadne rozdelená, takže vďaka nej rýchlo dokážete nájsť presne to, čo hľadáte.

Mapa stránky

Čo sa týka konkrétnejšieho rozdelenia mapy stránky LED produkt, na jej začiatku nájdete rozdelenie ponuky na nové produkty, najpredávanejšie produkty alebo produkty, ktoré majú zníženú výhodnejšiu cenu. Ďalej tu nájdete časť s názvom „Váš účet“, kde sa môžete na stránku prihlásiť, alebo ak ešte nemáte účet, vytvoriť si ho. Asi najdôležitejšou časti mapy sú kategórie, kde sú rozdelené skupiny produktov na LED žiarovky – napr. bodové, stmievateľné, RGB, DUAL-WHITE a iné. Nasleduje kategória LED pásy a menšie LED pásiky, pričom tu je tiež na výber podľa dĺžky, typu, farebného prevedenia a rôznych iných faktorov. Pokračuje kategória s názvom „Kompletné sady“, ktorá ponúka rovno celú sadu mnohých druhov LED pásov aj spolu s ovládačmi a doplnkami na ich správne zapojenie. Rovnako si tu môžete vyberať podľa dĺžok, farebnosti alebo svetelných režimov. Ďalšie dve časti mapy zahŕňajú LED ovládače a napájacie zdroje, teda príslušenstvo k LED pásom. Nasleduje kategória s LED lištami a profilmi, za ktorou môžeme nájsť časti spojky, konektory, vodiče a taktiež aj kategórie ako sú LED reflektory a LED panely.

LED diódy

V mape nájdete aj samostatnú rubriku „Stránky“, kde je množstvo kategórií s informáciami o firme, produktoch, kontaktoch a rôzne iné informačné články. Taktiež sa tu dočítate o tom ako si vybrať správny zdroj na napájanie svetiel alebo si môžete vypočítať a porovnať úsporu, či konkrétne produkty a porovnať ich výkon alebo svietivosť. Naozaj je tu veľa užitočných kategórií, ktoré sa pri výbere osvetlenia oplatia prečítať a poskytnú efektívnu pomoc hľadaní toho pravého svetla pre vás.