Bavíte sa?Bavíte sa?

Nech sa deje čokoľvek, vždy myslite na veci, ktoré vás posúvajú dopredu. Nech sa deje čokoľvek, naozaj vždy myslite na veci, ktoré by vás mali tešiť a ktoré by vo vás mali vyvolať niečo perfektné, niečo dobré a niečo také úžasné, až sa vám tomu nebude chcieť veriť. Je jasné, že niekoho to nebaví. Ale mali by ste sa pozrieť na to, čo je presne také dôležité, ako by ste sa chceli na to jednoducho pozrieť hlavne tak, ako je pre vás bezpečnosť naozaj prvoradá. Kedže sa na to musíte takýmto spôsobom pozerať, všetko bude podľa vás naozaj presne také, ako chcete vy sami.
zábradlí kolem budovy

PODSTATNÉ JE CÍTIŤ SA DOBRE

Každý má vo svojom domove miesto, ktoré sa mu páči, kde sa proste cíti dobre a čo pre neho naozaj veľa znamená. Aj keď sa vám zdá, že sú veci naozaj dokonalé, mali by ste byť spokojné a všetko by malo pre vás znamenať presne to, čo je pre vás to najlepšie. A keďže by ste sa mali v prvom rade zamyslieť hlavne nad vecami, ktoré sú pre vás tie najlepšie. A ak sa pozriete hlavne na balkonove zabradlie, všetko bude naozaj presne také, ako chcete vy. Pretože presne na takomto mieste by ste sa mali cítiť čo najlepšie.
vítání slunce
A keďže ide všetko presne tak, ako by malo ísť. A nech sa deje čokoľvek, musíte urobiť maximum presne tak, ako to chcete vy sami. Ide hlavne o to, aby ste sa niekde cítili dobre, no mali by ste sa zamyslieť v prvom rade nad tým, čo je pre vás to najlepšie. A kedykoľvek sa z balkóna pozriete, môžete sa cítiť dobre a všetko môže byť čo najkrajšie, pretože sa nemusíte báť, že spadnete a nemusíte sa báť, že sa niečo vo vašom živote pokazí. Stačí len veľmi málo a bude to to najlepšie, nakoniec to bude presne tak, ako sa to páči vám a čo je pre vás naozaj perfektné. Stačí len málo a môžete byť šťastný, musíte tomu len veriť a veriť aj tomu, že nakoniec to bude presne tak, ako si to vy sami predstavujete.