LED žiarovky E14LED žiarovky E14

Pri prerábaní či zariaďovaní novostavby sa už každému určite naskytla otázka ohľadom svetiel a žiaroviek. Ide o naozaj dôležitú otázku, nakoľko život bez svetla je už v dnešnej dobe pre nás nepredstaviteľný. V minulosti sa používali klasické žiarovky, ktoré doteraz niektorí ľudia využívajú, no na trhu je už niečo omnoho výhodnejšie. Ide práve o led žiarovky, ktoré spôsobili v oblasti svetiel ozajstnú revolúciu vďaka svojim nespočetným výhodám. Nielenže sú šetrné k našej planéte a prírode, tým že nevypúšťajú do zeme nebezpečné kovy, ale sú aj cenovo omnoho výhodnejšie oproti klasickým žiarovkám. Investícia do LEDky sa vám vráti takmer hneď, pretože majú omnoho dlhšiu životnosť ako ich predchodcovia.

led_zarovky_slide_1920_x_1080_copy_2

Okrem týchto výhod však majú aj nádherný jednoduchý dizajn. Či už chcete moderný dizajn vašich svetiel alebo obľubujete retro štýl, ledky vás nesklamú v žiadnom prípade. Existuje množstvo typov lediek, a jedným z nich sú aj led žiarovky e14 Ledprodukt. Ide o klasický typ žiarovky, ktorý ľudia zvyknú kupovať a používať najčastejšie. Majú úzky závit s veľkosťou 14 milimetrov. Tieto žiarovky sú komponované tak, aby nepreblikávali alebo nezanechávali svetlo jemne svietiť aj po jeho vypnutí. Je to veľmi dôležitá vlastnosť, pretože u lacnejších verzií sa na ňu často zvykne zabúdať.

led-ziarovka-e14-6w-smd2835-studena-biela

Existujú rôzne verzie žiarovky E14, môžete si ich zakúpiť v teplej farbe, studenej farbe alebo neutrálnej farbe. Ak sa pýtate na cenu jednej žiarovky, závisí to od konkrétneho dizajnu a tiež aj výkonu danej žiarovky, no priemerná cena sa pohybuje okolo dvoch eur. Čím viac wattov žiarovka obsahuje, tým je lacnejšia. Nájdete ich v 8 Wattovej, 6 Wattovej a 5 Wattovej verzii.

Ešte stále ste sa nerozhodli? Ak chcete ušetriť vaše peniaze, čas a byť ústretový k našej planéte, led žiarovky sú tá najlepšia možnosť pre vás.