Modernosť pre mladýchModernosť pre mladých

Keď som bola maldšia, naozaj ma veľmi otravovalo, ako majú moji rodičia zariadení dom. Mali ste aj vy niekedy pocit, že vaši rodičia majú naozaj hrozný vkus? Je jasné, že niekedy som proste vyzerala niečo, čo nejako oživí celý dom, ale nedočkala som sa. Keď som bola staršia, chcela som, aby som si mohla dať nieoč do svojej izby, ale moja mama mi to nedovolila. Vedela som, že s tým musím nejakým spôsobom pracovať, preto som sa rozhodla, že keď sa konečne odsťahujem, nájdem si niečo, čo bude iba moje. A budem mať svoj vlastný vkus, ktorý to celé spestrí.

prosklené stěny

Keď chcete mať niečo moderné

Veľmi rýchlo som pochopila, že môj vkus je jednoznačne ten moderný, ktorý proste musí zodpovedať všetkému, čo je okolo mňa. Ale na druhej strane je fajn sa zamyslieť aj na tým, čo ešte by sme mohli spraviť a ako by sme to mohli spraviť. Moderný štýl je naozaj komplikovaný, hlavne vtedy, keď s tým musíte niečo urobiť. Ja som si naozaj premyslela všetko, čo je okolo mňa a bolo mi jasné, že keď prídem na to, ako môžem všetko okolo seba vylepšiť, bude to naozaj perfektné. Ale čo také by to mohlo byť?

stěny

Nájdite niečo, čo bude pre vás úplne dokonalé

Nakoniec som našla to, čo bolo pre mňa oveľa viac, než len dobré a boli to presklene steny. Vedela som, že keď ku mne prídu moji rodičia na návštevu, budú sa tváriť naozaj veľi divne, pretože to neodpovedá ich štýlu, ale bolo mi to jedno. Toto je niečo, čo sa páči mne a oni sa s tým budú musieť zmieriť, inak to jednoducho nejde. Všetko je predsa iba o vašom postoji a o vašom vkuse. Takže, prečo by som sa mala stresovať tým, čo je okolo mňa, keď s tým môžem úžasne pracovať? Môj vkus je predsa niečo, čo je iba moje a ani moji rodičia mi nemôžu hovoriť, ako by s tým pracovali oni. Teraz sa už len modliť, aby nedali príliš najavo svoje emócie. To je niečo, čo je podstatné, takže?