Najlepšie spôsoby, ako udržať penis zdravýNajlepšie spôsoby, ako udržať penis zdravý

Problémy s erekciou nepatria k témam, o ktorých by sa chcelo mužom veľmi rozprávať. Pravdou však je, že podľa aktuálnych výskumov, nemá dokonalú erekciu až každý druhý muž. To nie je málo, že? ako takýmto problémom predchádzať? Udržiavajte svoj penis zdravý. Toto sú tri osvedčené spôsoby, ako tak urobiť.
Muž v modrej bunde s tetovaním na ruke sa drží za hlavu.jpg

  1. Masáž penisu

Pravidelná masáž prostaty a masáž penisu privatportal.sk dokáže predchádzať nezhubnému aj zhubnému zväčšeniu prostaty, ale i mnohým iným zdravotným komplikáciám. masáže navyše neustále prekrvujú penis a trénujú malé svaly a šľachy, ktoré sa v ňom nachádzajú. Spomínaná masáž prostaty prospieva samotnému orgánu, ktorý stojí nie len za problémami s erekciou, ale aj za mnohými inými zdravotnými komplikáciami, ako je časté močenie či veľmi nebezpečné zhubné zväčšenie prostaty.

  1. Gély na pružnú pokožku

Problémy s penisom môžu u mužov nastať aj kvôli poškodeniam pokožky na ňom. Telo si krémujeme bežne. Pokožka je preto neustále vyživovaná a hydratovaná. Penis si však natiera len máloktorý muž. To vedie k popraskanej koži, no a tá vedie k problémom s akýmsi „ovládaním“ pohlavného orgánu. Na penis sú vhodné najmä oleje a mastné krémy. Ak nechcete riskovať alergickú reakciu, použite detský neparfumovaný olej alebo krém.
Banán v tvare penisu.jpg

  1. Pravidelný sex

Áno páni, teraz vás asi poriadne potešíme. Ak chcete mať zdravý penis, musíte ho neustále trénovať, na čo je najlepší sex. Teraz trošku vážne, ak chcete, aby mal pohlavný styk aj zdravotné prínosy pre váš pohlavný orgán, mali by ste si ho užívať čo najdlhšie a čo najpomalšie. Len takto môžeme hovoriť o tréningu pre svaly na penisu. Nebojte, ak už sa nejaké tie problémy s erekciou u vás objavili a sex nie je ako predtým, nemusíte držať pôst. V rámci predohry môžete vyskúšať už spomínanú masáž penisu a ak bude prevedená správne, verte, že zabudnete na svoju nedokonalú erekciu, a to poriadne rýchlo.