O sklenených zábradliachO sklenených zábradliach

Sklenené zábradlia a nadčasový look, ktorý ovplyvní vyžarovanie celého priestoru. Sklenené zábradlia môžu byť vytvorené do ľubovoľnej výšky v danej miestnosti. Pevnú konštrukciu vytvára drevo alebo kov, či už oceľ alebo nerez, ktoré sú doplnené nerozbitným sklom. Sklo môže siahať až do stropu miestnosti, čím sa vytvorí zaujímavý efekt a osobitý štýl, ktorý sa len tak nedá prehliadnuť. Zábradlie v interiéri či v exteriéri tvorí určitú dominantu priestoru. So zábradlím je následne možné zladiť ďalšie okolité prvky a vytvoriť takýmto spôsobom jeden nezameniteľný a harmonický celok.

sklenené zábradlie v interiéri

Sklenené zábradlia dodáme na mieru v presne stanovených rozmeroch, ktoré presne zapadnú do vášho príbytku alebo do jeho okolia. Sklo je priehľadné alebo mliečne, záleží od vášho výberu a vašich preferencií. Jednou z možností je aj voľba farebného skla, ktoré pôsobí mimoriadne pútavo, obzvlášť, keď je doplnené geometrickými tvarmi, kvetmi alebo inými motívmi či vzormi.

exteriérové sklenené zábradlie

Cena skleneného zábradlia je vypočítaná individuálne, keďže celkovú, výslednú čiastku tvorí súčet viacerých položiek, kde okrem montáže patrí aj doprava, použitý materiál nevynímajúc a konkrétne rozmery a tvar skleneného zábradlia, ktoré určujú celkovú náročnosť potrebne vykonanej práce. V každom prípade ide o investíciu, ktorá sa vyplatí a ktorá stojí za to. Sklenené zábradlie vydrží dekády rokov a poskytne vám dostatočnú oporu a ochranu. Oporná a ochranná funkcia je základom pôsobenia akéhokoľvek zábradlia. Druhoradou funkciou je estetickosť, ktorú zábradlie prináša. Sklenené zábradlia sú pevné, stabilné, bezpečné, bez obáv ich môžete použiť nielen v okolí schodov vo vnútri či vo vonkajšom priestore, ale aj na balkónoch a terasách. Tešíme sa vášmu výberu a spolupráci s vami. Pre inšpiráciu si prezrite našu rozsiahlu fotodokumentáciu a nechajte sa inšpirovať týmito nadčasovými produktmi, ktoré nie sú náročné na údržbu a vyznačujú sa dlhou životnosťou.