Oddýchnite si na kvalitnom zdravotnom matraciOddýchnite si na kvalitnom zdravotnom matraci

Po celom dni si túžime oddýchnuť a zrelaxovať sa, aby sme získali novú životnú silu a energiu. Pre náš zdravý spánok sú dôležité mnohé faktory, nielen správne zariadená spálňa, ale aj výber vhodného a kvalitného zdravotného matraca. Z ponuky postelne matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace si určite vyberiete najvhodnejší pre Vás, či už zo základnej kolekcie alebo z rady s názvom Royal alebo Premium, čo sú už mimoriadne elegantná a špičkové zdravotné matrace. Ponuka je zameraná na sendvičové alebo pružinové matrace vyrobené modernou patentovanou technológiou, z výhradne prírodných surovín ako sú napríklad pena mimoriadnej švajčiarskej kvality, gumokokos, latex alebo kvalitné pružiny.

pohodlný zdravotný matrac

Odborné poradenstvo je súčasťou ponúkaného servisu a oceníte dobre mienené rady ako sú napríklad zohľadnenie Vášho životného štýlu, polohy v spánku, hmotnosti a Vášho prístupu k športovým aktivitám. Aj dizajn Vás určite osloví, výška matraca je dôležitá a určite si vyberiete z aktuálnych módnych trendov vyšších zdravotných matracov do ktorých sa radi zaboríte. Celá kolekcia má množstvo typov matracov, v ktorých je vždy základný prvok –ortopedický a zdravotný efekt mimoriadne dôležitý a podľa radu kolekcie je prispôsobený zdravotnému problému. Pretože nielen poloha chrbtice, ale aj opora pohybového aparátu, bedrového a kostrového svalstva je veľmi dôležitá, poskytuje celému organizmu úľavu a potrebný odpočinok.

vysoký matrac

Protialergické úpravy, priedušnosť, ľahká údržba, antibakteriálne prvky sú samozrejmosťou, patentovaná technológia pamätá na problémy modernej civilizácie. Obľuba a využitie ponúkaných zdravotných matracov je široké, stretnete sa s nimi dokonca aj v kvalitných hoteloch, ale rovnako aj v terapeutických zariadeniach, ortopédi a špičkoví odborníci ich odporúčajú každému, pretože Vaša chrbtica si to rozhodne zaslúži. Zabudnite na boľavý chrbát, stuhnutý krk, kríže a kĺby – vyberte si pohodlný zdravotný matrac a oddychujte.