Sklenené dvere a príslušenstvoSklenené dvere a príslušenstvo

LM MONT je stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá Vám ponúka široký výber rôznych produktov pre Vaše bývanie. V ich sortimente nájdete sklenené steny, sklenené zábradlie, nerezové zábradlia, sklo do kuchyne, sklenené dvere, sklenené prístrešky, pochôdzne sklo, zasklenie výťahovej šachty, špeciálne sklá, hliníkové pergoly, kovanie na sklo a mnoho ďalšieho. Zároveň LM MONT ponúka obrovský výber príslušenstva k vyššie spomenutým produktom, ako napríklad kovania a závesy na sklenené steny, či dvere. Vysokokvalitný záves na dvere predstavuje napríklad model MIN802JC https://lmmont.sk/produkt/min802jc/.

sklenené steny

Je to regulovateľný hydraulický záves vyhotovený z nerezu. Vybrať si môžete z dvoch rôznych úprav povrchu, akými je kefovaný nerez alebo leštený nerez. Kefovaná verzia je v ponuke za cenu 305€ bez DPH a leštená verzia stojí 360€ bez DPH. Je určený na sklo s hrúbkou v rozmedzí 8 mm až 13,52 mm. Hmotnosť skla môže byť do 100 kg a šírka krídla dverí nemôže presiahnuť 1000 mm. V ponuke LM MONT nájdete samozrejme nájdete veľké množstvo rôznych modelov závesov, ktorých cena sa pohybuje od 70€ bez DPH, takže si vyberie naozaj každý. Sklo je materiál, ktorý sa hodí do každého interiéru.

kľučka na dverách

Sklenené prvky dodajú Vašej domácnosti alebo kancelárii moderný vzhľad v minimalistickom dizajne. Jeho životnosť je veľmi dlhá a vďaka nadčasovosti tohto materiálu bude vyzerať vždy dobre. Keď použijete aj kvalitné príslušenstvo, výsledok bude perfektný. Potrebujete sa poradiť alebo by ste radi videli produkty na vlastné oči? Navštívte predajňu LM MONT v Dubnici nad Váhom. Otvorená je počas pracovných dní od 07:00 do 12:00 a potom od 13:00 do 16:30. Prekonzultujte svoj nákup s vyškoleným personálom. V prípade, že by ste mali záujem o cenovú ponuku, no nemáte možnosť prísť do predajne osobne, navštívte webovú stránku www.lmmont.sk. V sekcii Kontakty nájdete predpripravený formulár, cez ktorý si o cenovú ponuku požiadate jednoducho z pohodlia Vášho domova.