Štýlové mikinyŠtýlové mikiny

Dlhé, krátke, s vreckami, so zipsom či bez. S kapucňou alebo bez kapucne. Áno, reč je o mikinách. Mikiny sa neustále tešia svojej obľube a ich popularita vzrastá. Je to jednoduchý a praktický kus odevu, ktorý sa jednoducho kombinuje so zvyškom oblečenia. Ocenia ho najmä tínedžeri v školských laviciach, ale nie len tí. Mikiny nosia dámy, páni a aj deti. Ženy a muži vo všetkých vekových kategóriách a to nie iba pri športových príležitostiach. Vhodné sú na bežné nosenie, na každý deň ako aj v domácom prostredí, keď sa ochladí.

mikina bez kapucne

Do prírody, do mesta, na stretnutie s priateľmi. Na rannú prechádzku či večerný beh. Ako chcete a kde chcete. Mikiny si vyberáme na základe našej konfekčnej veľkosti. Základ je, aby nám dobre sedela, aj keď na trhu sa čoraz vo väčšej miere objavujú takzvané oversized mikiny, ktoré presahujú klasickú či predĺženú dĺžku mikín, takže pôsobia zaujímavo a určite si pri ich nosení prídete na svoje aj vy. Ďalším parametrom pri výbere je materiál a potom už prichádza na rad celý rad prvkov, ktoré mikiny môžu alebo nemusia mať. Vrecká, zips, kapucňa, nadpisy alebo logá. Niektorí uprednostňujú značku pred akýmkoľvek nadpisom alebo textom. Aj vám radi vyhovieme našim rozsiahlym výberom mikín. Ďalej sú to rôzne farby a ich odtiene, vzory, motívy a ich nespočetné kombinácie. Vsaďte na komfortné nosenie a spokojnosť.

pánska mikina

Takže stačí si vybrať pár kúskov a váš šatník bude hneď pestrejší. Môžete si vybrať jednofarebnú nenápadnú mikinu pre bežný deň alebo naopak, ak sa chcete zvýrazniť a zapôsobiť, zvoľte pôsobivé farby a vzory, ktoré sú viditeľné. Podčiarknite váš výzor, make up, celkové naladenie a pôsobenie aj výberom mikiny. K rifliam, legínam, na tričko, pod bundu alebo bez bundy. Tak, či tak, výsledok stojí za to a hlavne váš pocit zo samých seba a nekončiace pohodlie vo vašej mikine.