Tantrická masážTantrická masáž

Keď sa povie slovné spojenie tantrická masáž naše očakávania môžu byť rôzne či už sa jedná o priebeh alebo jej výsledok. Tak často sa prezýva aj ako masáž so „šťastným koncom“ ale je to naozaj tak? Masáž ako taká je veľmi intímnym zážitkom. Predsa len dotýka sa nás cudzí človek spôsobom, akým to dovoľujeme len svojim najbližším, či výhradne partnerom. Tantrická masáž alebo inak aj „tantra masáž Tantradiamond“ je zameraná na erotogénne zóny s cieľom navodiť psychickú a fyzickú úľavu, načerpanie novej energie (nie len tej sexuálnej). Masáž je určená jednotlivcom ale aj párom (napríklad ako spestrenie spoločného sexuálneho života či predohra).

Tantra masáž

Aj tantrická masáž (podobne ako klasická masáž) má svoj priebeh. Prvým krokom alebo úvodom je tzv. „Namaste rituál“, ktorý spočíva v spoločnom naladení masírovaného a masérky a to zladením dýchania a vzdaním úcty telu. Táto príprava masírovanému umožní pripraviť sa a prijať masérkyne dotyky. Druhou fázou je masáž hlavy a chrbta, ktoré sú hlavnými centrami energie. Chrbát je často krát veľmi zaťažovanou a bolestivou časťou tela. Ďalším krokom je masáž rúk a chodidiel prechádzajúca ku prednej časti tela. Táto časť masáže (ruky, dlaňe, nohy a chodidlá) umožňuje dôkladné uvoľnenie a nachádza sa na nich množstvo erotogénnych zón.

Tantra masáž v páre

Postupne prechádzajúc cez ramená a prednú stranu trupu sa masérka dostáva až k brušnej časti tela a záverečnému bodu masáže intímnych partií. Tá je však len po vzájomnej dohode. Masáž sa končí zrelaxovaním a uvoľnením v pokojovej polohe v ľahu. Takzvaný „šťastný koniec“ tak ako si ho predstavujeme však patrí skôr do súkromia. Na záver si treba uvedomiť, že hlavným cieľom tantrickej masáže je dosiahnuť celkovú relaxáciu a uvoľnenie, úľavu od ťažkostí a bolesti. Taktiež umožňuje skúmanie a objavovanie vlastnej intimity, v partnerskom živote aj vzájomnej sexuality a posilnenie vzájomných intímnych zážitkov a citových vzťahov. Jedna vec je istá https://www.zive.cz/poradna/ta-ista-ip-adresa/sc-20-cq-546337/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 S tantrickou masážou môžete len získať a určite ju neoľutujete. Je výnimočným a nezabudnuteľným zážitkom.